Novinky

Trénujeme, trénujeme! 17. 4. Jsme se zajeli podívat k našim kamarádům "na kopec" do Lukášova. Společný trénink s družstvem DogDragons byl moc fajn. Nejen, že jsme si s nováčky zkusili nové prostředí, ale opět cizí psy a hlavně trénink s pauzou 1 dne - která na turnaji ani nebude. Opět jsme se sešli bez začounů, jen Terka s Belinkou dorazila a Bela běhala už na box! No, je to pěkná rychlokvaška! Učí se strašně rychle, takže věříme, že se na závodní atmosféru podívá již brzy. Charlie trošku zlobil, pouštěl balónky, s čímž jsme už nepočítali, ale nedá se nic dělat a nějak se s tím popasujeme.

Děkujeme Dragonům za skvělou příležitost a zase někdy! Třeba u nás. 

15. 4. Jsme opět vyjeli měřit časy do Libouchce k Lavině. Na tréninku jsme se sešli ještě s družstvem Malenivy, a tak se opět na jednom místě sešlo několik flyballových "šílenců". Trénink byl určený pouze pokročilým, takže naši začátečníci zůstali doma, ale protože bylo málo rukou, tak se nám podařilo vzít s sebou naší skvělou Hanku - jako pouštěčku Alfonse a pomocnici na parkúru. Děkujeme a opět děkujeme i za fotky. Trénink byl super, mockrát děkujeme Lavině za časy a za příležitost si zaběhat někde jinde. Moc si toho vážíme.


30. 3. - 2. 4. Jsme se zúčastnili Velikonočního soustředění pod Bezdězem, které pořádal náš oblíbený flyballový tým Lavina. Bylo to pro nás velice přínosné, protože Evelyn, Charlie a Ridiček už byli zařazeni do závodních družstev. Začátečníci tento skoro závodní hukot zvládli bravurně. Bellinka již běhala celou dráhu na shoot a už ji od "hotové" Bellinky na boxu dělí jen kousíček. Mienka moc neběhala, jelikož trošku pokulhávala a Tracy už také sbírá míček ze shootu. Frostík ukázal, jak umí paničku pozlobit, a tak jsme mu to chtěli utnout a trošku jsme ho psychicky rozladili, ale to nevadí, protože už se opět vrací do svého "normálu" a také dělá pokroky, jen je ještě nevybouřený puberťák. Změřili jsme si i časy našich ostřílených závoďáků. Exík a Gerrýšek překvapili, jelikož jejich časy byly ještě lepší, než časy z loňské sezóny. Za to Linetka bude muset shodit nějaké to kilečko a snad časy z tohoto víkendu nejsou definitivní.

Děkujeme Lavině za úžasnou příležitost zaběhat si s pejsky, které naši ještě neznají, za změřené časy a skvělou společnost. Počasí nám vyšlo skvěle a konečně jsme měli čas se zase lépe poznat. 

Video dodáme později.

Na náš trénink 18. 3. opět dorazila Hanka s Frostíkem i foťákem a udělala hromadu krásných fotek! Je skvělé vidět, jak se naši začátečníci zlepšují. Sezóna se blíží a my se snažíme....:)

Koukněte jaké nádherné fotky nám Hanča udělala.


Trénink 4. 3. 2018 jsme připravili na videu. :)

TRÉNINK 25. 2. 2018 

Dneska na šíleně mrazivý trénink kromě klasické základny a Frostíka dorazily ještě začátečnice Mia a Bella. :) Fotky v tomto mrazu dělala naše Hanka!Děkujemee 


24. 2. 2018 

Jsme se zúčastnili vyhlášení ankety Kynolog roku, do které jsme byli ještě jako Crazyballs I. nominováni. Večer jsme si moc užili, je fajn se občas obléknout jako "člověk" a přesto být mezi svými (pejskaři). :D 


TRÉNINK 11. 2. 2018

Dnes na trénink dorazil nováček Frosty s paničkou Hankou. A ÚSTEČÁCI Michal s Lůcou.

A samozřejmě kluci Havlovičtí a Charlie, Alfík a Evelyn s Linetkou.

Pár fotek, které Marcely foťák stíhal. Dnes byl trénink opět na několik hodin a práce až až! :) Ale užitá neděle samozřejmě.

Na trénink 28. 1. dorazily i nováčci. Kříženka staforda a vipeta - Tracy a pšeničný teriér Joe. 

Flyball je začal bavit okamžitě, tak uvidíme, jak moc chytne jejich páníčky. Tracy je úplná tryskomyš a Joe byl velice snaživý a přes překážky to také uměl rozpálit. 

Zbytek našich členů samozřejmě také poctivě trénoval. :) Stále nám na tréninku chyběla Linetka, ale příště už by se snad mohla zúčastnit.  Evelyn a Ridiček už zvládli běhat i současně proti sobě na dvou drahách - i přesto, že jsou na sobě jinak naprosto závislí a samou láskou by se našli i poslepu - když mají flyball, zvládnou oba dva pracovat.

Něco jsme opět nafotili.

Náš druhý letošní trénink jsme i částečně zdokumentovali. Ridiček už dělá otočky s míčkem, Charlie a Evelyn zatím bez něj, ale jsme všichni na dobré cestě. Na tréninku chyběla hárající Linetka, tak doufejme, že to dožene, až "to" bude mít za sebou :) Exík, Gerry, Dastík a Alfík jsou už jako profíci.